logo lictus

Společnost ICTUS o.p.s. se zaměřuje především na organizaci léčebných pobytů a rehabilitačních cvičení pro pacienty s cévní mozkovou příhodou. Organizace je zaměřena na aktivní život lidí po cévní mozkové příhodě. Kromě těchto aktivit se organizace věnuje i preventivní činnosti, které směřují k široké veřejnosti.

Bojíte se infarktu? Přečtěte si rady odborníků

13/11/2014

35 000 případů mrtvice ročně – hrozí i vám? V rámci onlinechatu mohou čtenáři diskutovat s kardiology a neurology.

V úterý 11.11. se mohli čtenáři Blesku ptát Doc. MUDr. Michala Vrablíka, Ph.D.  z Centra preventivní kardiologie 1. LF UK ve  Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na vše, co se týká infarktu. Zajímavé otázky i odpovědi je možné pročíst na archivovaném chatu.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-chat/284718/bojite-se-infarktu-zeptejte-se-kardiologa-na-mozna-rizika.html

Hned další den ve středu 12.11: čtenáři mohli vyzpovídat další kardioložku. Tentokrát MUDr. Lucii Riedlbauchovou, Ph.D. z Kardiologické kliniky UK 2. LF a FN Motol.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-chat/285183/35-000-pripadu-mrtvice-rocne-hrozi-i-vam-bojite-se-infarktu-chatujte-s-kardiolozkou.html

Myslíte si, že mozková příhoda se mladým vyhýbá? Pověry o mrtvici vyvrátí odborník v pátek 14. 11.  od 14 hodin. Na stránkách blesk.cz můžete  chatovat s primářem MUDr. Alešem Tomkem z Neurologické kliniky 2. LF UK a FN Motol.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-chat/285188/myslite-si-ze-mozkova-prihoda-se-mladym-vyhyba-povery-o-mrtvici-vyvrati-odbornik.html

Zdroj: Blesk.cz

Archiv novinek